Szabó Kata orgonakoncertje

by Tibor atya
2025. szeptember 21-én Stuttgartban Szent Gellért vértanú püspökre emlékeztünk, aki Egyházközségünk védőszentje.
A búcsús szentmisét és közös ebédet követően Szabó Kata orgonakoncertjére került sor. Az Ars Sacra Alapítványnak köszönet, hiszen ők kínálták fel a lehetőséget. Az Alapítványt Kamp Panni képviselte.
Az alábbiakban erről láthatjátok a felvételt.
Köszönet Dávid Ferencnek a felvételért:
Recommended Posts

2026. JÚNIUS 22 ÉS 28 KÖZÖTT
2026. Juni 22

Mit tenne Jézus?
2026. Juni 18

Stuttgarti Csendes Napok – 2026
2026. März 04
