Szabó Kata orgonakoncertje

Szabó Kata orgonakoncertje

2025. szeptember 21-én Stuttgartban Szent Gellért vértanú püspökre emlékeztünk, aki Egyházközségünk védőszentje.

A búcsús szentmisét és közös ebédet követően Szabó Kata orgonakoncertjére került sor. Az Ars Sacra Alapítványnak köszönet, hiszen ők kínálták fel a lehetőséget. Az Alapítványt Kamp Panni képviselte.

Az alábbiakban erről láthatjátok a felvételt. 

Köszönet Dávid Ferencnek a felvételért:

Share

Recommended Posts