Pascal első karácsonyi ünnepe közösségünkben

by Tibor atya
Minden év Karácsony ünnepén újra éljük a tanítást és az örök üzenetet. „Szeretet az Isten: aki szeretetben él, Istenben él, és Isten őbenne.“ (1 Jn 4,16b)
Az Isten emberré lett, hogy a betlehemi Kisded, Jézus Krisztus születése által bennünket magához emeljen.
Ezt az üzenetet vittem szívemben Karácsony ünnepén Heilbronnba, ünnepi szentmisénkre. Meglepetés várt!
Egyrészt a megjelentek magas létszáma, másrészt pedig Kóbia Pascal, a mi hősünk és példaképünk, első megjelenése az egy évvel ezelőtti sikeres szív transzplantációt követően.
Álljon itt Pascal tanúságtétele:
Az alábbi képen a Kóbia testvérek: Bernadett, Pascal és Kristóf. Valamint a közösség:
Itteni lelkipásztori életem és szolgálatom egyik csúcspontja. Köszönet érte!
Tibor atya
Recommended Posts

Nagypéntek
2026. April 03

Nagycsütörtök, az utolsó vacsora miséje
2026. April 02

Igen – Szent II. János Pál pápa hálaadó imádsága
2025. Dezember 31

