Templombúcsú Reutlingenben

by Tibor atya
November 25-én Reutlingenben templombúcsúra gyűltek össze kedves híveink. Árpádházi Szent Erzsébetet, az irgalmas szeretet szentjét köszöntötték. Szentmise végeztével szentségimádás volt, utána pedig ágápé és baráti együttlét.
*
„A vagyon nem növeli belső értékünket, csak lehetőséget ad, hogy sok jót tehessünk.” (Árpádházi Szent Erzsébet)
Recommended Posts

Szent Gellért búcsú Stuttgartban
2021. September 23

Szent István búcsú Heidenheimban
2021. September 23

52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest – képekben
2021. September 16
