Templombúcsú Biberachban

by Tibor atya
2017. június 24-én, szombaton délután 16.00 órakor Biberachban gyűltünk össze, hogy köszöntsük Árpád-házi Szent Kingát, a közösség búcsú ünnepét ünnepelve.
A hálaadó szentmisét követően a közösségi teremben is folytattuk ünnepünket.
Fogadjátok szeretettel Dávid Ferenc készítette képeket!
Recommended Posts

Szent Gellért búcsú Stuttgartban
2021. September 23

Szent István búcsú Heidenheimban
2021. September 23

52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest – képekben
2021. September 16
