Magyarok Nagyasszonya templombúcsú Ulmban

by Tibor atya
2017. október 8-án, 15.00 órakor ünnepi szentmisére gyűltünk össze Ulmban, hogy búcsús szentmisénken Szűz Máriát, Magyarok Nagyasszonyát köszöntsük.
Örömteli érzés volt megtapasztalni, hogy nem csupán a helybéliek, hanem mások is eljöttek távolabbról. A szentmisét ágápé követte.
Fogadjátok szeretettel a Dávid Ferenc készítette képeket:
Recommended Posts

Szent Gellért búcsú Stuttgartban
2021. September 23

Szent István búcsú Heidenheimban
2021. September 23

52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest – képekben
2021. September 16
