Évközi 27. vasárnap – Schwäbisch-Gmünd – 2022. október 2.

A mai vasárnapon a szentmisét Schwäbisch-Gmündben rögzítettük.
Az egyik alapgondolata az elmélkedésének a szentmise első könyörgése volt:
„Mindenható, örök Isten, te mindig többet adsz nekünk, mint amit megérdemlünk és kívánhatunk.
Áraszd ránk irgalmadat, bocsásd meg mindazt, amivel lelkiismeretünk vádol.
És amit szinte már kérni sem merünk, add meg túláradó atyai jóságodból.
A mi Urunk, Jézus Krisztus, a te Fiad által, aki veled él és uralkodik a Szentlélekkel egységben, Isten mindörökkön örökké.“
E három mondat újra átgondolását ajánlom minden kedves Testvér számára. Kiegészítve természetesen a hitnek életünkre gyakorolt hatásával.
Tibor atya
Recent Sermons

Szent László búcsú – Ludwigsburg – 2026. június 21.
2026. Juni 21

Motorkerékpár-szentelés – Heidenheim – 2026. június 20.
2026. Juni 21


