Árpád-házi Szent Kinga búcsú Biberachban – 2022. június 11.

A mai napon Biberachban tartottuk meg a részegyházközség búcsú ünnepét. A közösség védőszentjét, Árpád-házi Szent Kingát köszöntöttük.
A szentmisét követően pedig a közösségi teremben tartottunk ágápét. Jóleső érzés volt két esztendő után nagy létszámban összegyűlni. Köszönet a szervezőknek, akik az ágápét előkészítették.
Recent Sermons

Szent László búcsú – Ludwigsburg – 2026. június 21.
2026. Juni 21

Motorkerékpár-szentelés – Heidenheim – 2026. június 20.
2026. Juni 21


