Karácsony utáni 2. vasárnap Schwäbisch-Gmündben – 2022. január 2.

A szentmisét ezen a vasárnapon itt is rögzítettük.
Nagy öröm számomra, hogy Jakab Attila és Pink Ferenc amikor lehetőségük van rá, kísérik énekeinket. Ilyen az, amikor lehetőségeink találkoznak a kreativitással. Köszönet érte!
Tibor atya
Recent Sermons

Szent László búcsú – Ludwigsburg – 2026. június 21.
2026. Juni 21

Motorkerékpár-szentelés – Heidenheim – 2026. június 20.
2026. Juni 21


