Farsangi előadás Stuttgartban

by Tibor atya
2019. február 3-án, vasárnap délután Stuttgartban a szentmisét követően kicsik és nagyok gyűltek össze a közösségi teremben, hogy farsangi előadás kíséretében nagyszerűen érezzék magukat. Nagyon jó érzés volt megtapasztalni a kicsik lelkesedését, a felnőttek kretivitását. Jókedvből, énekekből sem volt hiány. Egyszerűen jól éreztük magunkat!
Köszönet Dávid Ferencnek az ellesett pillanatokért.
Recommended Posts

Szent Gellért búcsú Stuttgartban
2021. September 23

Szent István búcsú Heidenheimban
2021. September 23

52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest – képekben
2021. September 16
