Események betöltése

Búcsús-szentmise Biberachban

*

Június 27-én, szombaton, Biberachban, 16.00 órakor Árpád-házi Szent Kingát köszöntjük, búcsús-szentmise, utána agapé.

Természetesen a belépőre vonatkozó összeg a szentmisét követő agapét jelenti. Ez magába foglalja a vacsorát is.

Mindenkit szeretettel vár a közösség és Tibor atya!

*

(Miseruha részlet – Árpád-házi Szent Kinga)

*

*

Kegyelemteljes napokat, tartalmas beszélgetéseket és örömteli találkozásokat kívánunk minden Kedves Hívünknek!

*

„A jó Isten eddig is gondoskodott, ezután sem fog elhagyni… Életem nem önálló érték, csak amennyiben Neki használhat még. Ha igen, Ő fenntartja; ha nem kívánja megtartani, az annak a jele, hogy már nem óhajtja szolgálatomat. Ez esetben nekem is jobb Nála. Áldott legyen szent neve mindenért… Örök elvek szerint éljenek. Mindenkivel találkozni óhajtok Otthon. Csak azért érdemes élni.(Boldog Scheffler János – szatmári püspök – 1887 – 1952)

Dátum

június 27

Időpont

16:00 - 21:00

Helyszín

Dreifaltigkeitskirche Biberach
Mittelbergstr. 29
Biberach an der Riß, Baden Württemberg 88400 Németország

Szervező

  • Tibor atya

Megosztás